| Nasomi Community FFXI Server https://na.nasomi.com/forum/ |
|
| Колеги, бях се отказал https://na.nasomi.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=28810 |
Page 1 of 1 |
| Author: | messimaksim [ Tue Jun 23, 2026 12:45 pm ] |
| Post subject: | Колеги, бях се отказал |
Колеги, бях се отказал от идеята да visitам околностите заради лошите пътища. Шофьорът, който ме закара от границата, обаче спомена, че има лесен начин да се справя. Влязох в https://roscar.ge/bg/koli-pod-naem-kutaisi/ и се изненадах колко лесно се намира подходящ автомобил. Това, което ме впечатли, беше опцията за добавяне на допълнителен водач безплатно, което е супер за дълги пътувания. Наистина се насладих на факта, че бензинът беше включен в някои от пакетите. Грузия стана много по-достъпна за мен, а пътуването до Кутайси се превърна в удоволствие. |
|
| Page 1 of 1 | All times are UTC |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|