Nasomi Community FFXI Server
https://na.nasomi.com/forum/

Колеги, бях се отказал
https://na.nasomi.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=28810
Page 1 of 1

Author:  messimaksim [ Tue Jun 23, 2026 12:45 pm ]
Post subject:  Колеги, бях се отказал

Колеги, бях се отказал от идеята да visitам околностите заради лошите пътища. Шофьорът, който ме закара от границата, обаче спомена, че има лесен начин да се справя. Влязох в https://roscar.ge/bg/koli-pod-naem-kutaisi/ и се изненадах колко лесно се намира подходящ автомобил. Това, което ме впечатли, беше опцията за добавяне на допълнителен водач безплатно, което е супер за дълги пътувания. Наистина се насладих на факта, че бензинът беше включен в някои от пакетите. Грузия стана много по-достъпна за мен, а пътуването до Кутайси се превърна в удоволствие.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/